Cuma, Eylül 22, 2023

Bahçeli: HDP’deki cinayetin önü arkası araştırılmalı

Siyaset

Temmuz ayında dünya çapında 142 yılın sıcaklık rekoru kırıldı

Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi (NOAA), geçtiğimiz Temmuz ayının 20. yüzyılın ortalamasının 0.93 derece üzerine çıkarak şimdiye kadar dünya...

FETÖ’den 6 yıl 3 ay ceza alan eski savcı tutuklandı

Samsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında yargılandığı mahkemece 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılıp cezası...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli HDP’de bir kişinin hayatını kaybettiği saldırının provokasyon olduğuna dikkat çekip, “HDP’yi masumlaştırıp partimizi Cumhur ittifakı ve devletimizi suçlamak için bina edilen bu cinayetin önü arkası araştırılmalı” dedi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli parti grup toplantısında konuşuyor:

“HDP’deki saldırı şiddetli bir provokasyon alçak bir komplo olarak değerlendirilmelidir. Saldırganın tek başına hareket etmediği ifadesinden bellidir.

Katilin bozkurt işareti yapan silah tutan halinin resmeden fotoğrafları sanki biryerlerde hazır bekliyormuş gibi servis edilmiştir.

Altını kalın bir şekimlde çizerek söylüyorum bu katil gerçekte kimdir? Bağ ve bağlantıları, kimleri ve neleri işaret ediyor?

HDP’yi masumlaştırıp partimizi Cumhur İttifakı ve devletimizi suçlamak için bina edilen bu cinayetin önü arkası sonuna kadar araştırılmalıdır. Kim ne biliyorsa adli makamlara teslim etmek zorundadır.”

Son Haberler

Modern Ucuz Çelik Kapılar Modelka Çelik Kapı

Modern çelik kapılar, güçlü ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Çoğu modern çelik kapı, sertifikalı çelik plakalarla kaplanır ve kaliteli bir...

Bu Haberlere de Göz Atın