Cuma, Eylül 22, 2023

CHP Grup Toplantısı

Siyaset

Bakan Göktaş: Temel ilkemiz kadına yönelik şiddete karşı sıfır toleranstır

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak, temel ilkemiz kadına yönelik şiddete...

‘Kimseyi geride bırakmayan toplum anlayışıyla hareket ediyoruz’

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş: "Ulusal Vefa Projemiz ile yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılıyoruz"Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İkizdere’de verilen mücadele, sadece bugünün değil, geleceğin de mücadelesi” dedi.


CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Kürsüye çıkmadan önce İkizdere’den gelen kadınları selamlayan Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasında ise, “İkizdere’de verilen mücadele, sadece bugünün değil, geleceğin de mücadelesi.

Mantığı talan olan bir siyasi anlayış her türlü zorluğu çıkarıyor. Neredeyse bir orduyu görevlendirecek. İkizdereliler güçlerinin farkındalar. Toplumun her kesiminden destek alıyorlar” ifadelerini kullandı.

“Çay ithalatını yasaklayacağız”
Rize ve Artvin için çayın önemine işaret eden Kılıçdaroğlu, “Karadeniz için de fındık stratejik ürün. Bölge halkının gelir düzeyinin yükselmesinin en önemli gerekçesi bu ürüne verilecek olan hakkı olan taban fiyatının verilmesidir.

Çay üreticileri isyan etti, ‘verilen fiyat düşüktür’ diye. ‘Fiyatı yükseltin’ dediler. Rizeli ve Artvinli kardeşlerim çay konusunda yıllarca isyan ediyorsunuz. Oy verdiğiniz AK Parti, yıllardır Türkiye’ye çay ithal ediyor. Biz çay ithalatını yasaklayacağız. Kaçak çayı da meydanda yakacağız” diye konuştu.

Son Haberler

Modern Ucuz Çelik Kapılar Modelka Çelik Kapı

Modern çelik kapılar, güçlü ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Çoğu modern çelik kapı, sertifikalı çelik plakalarla kaplanır ve kaliteli bir...

Bu Haberlere de Göz Atın