Cumartesi, Şubat 24, 2024

Nur Gülşan: 2023 Seçimleri Bizim İçin Mihenk Taşıdır

Siyaset

Yusuf Alemdar projelerini açıkladı: Sakarya Yüzyılı başlıyor

Başkan Adayı Alemdar, Sakarya Gelişim Vizyonu Proje Tanıtım Toplantısı ile yeni dönem yatırım ve projelerini açıkladı. Alemdar, “Şehrimizin geleceğini,...

Murat Kurum: Afetlere Dirençli’ bir İstanbul vaat ediyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Eyüpsultan’da düzenlenen 5500 Bağımsız Bölümün Kentsel Dönüşümü Kapsamında Temel Atma ve Yıkım...

AK Parti Sakarya’dan milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan Nur Gülşan, ilçe teşkilatlarını ziyaretlere devam ediyor.

İlçe ziyaretlerinde ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile fikir alışverişinde bulunan Gülşan: “AK Parti’nin bir önceki seçime göre çok daha fazla oy alması için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

2023 MİHENK TAŞI
Teşkilatlarla bir bütün halinde olduklarını ve birlikte çalışmak için var güçleriyle ellerindeki bütün imkanları kullanacaklarını belirten Nur Gülşan: “Teşkilatlar partimizin kalbidir, onlarla fikir alışverişinde bulunmak bizim için olmazsa olmazdır. Kadınlarımızın ve özellikle gençlerimizin AK Partimize olan yoğun ilgisi bizleri memnun ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin daha da güçlü ve her alanda ileri seviyede devletler seviyesine ulaşması için 2023 seçimleri bizim için adeta bir mihenk taşıdır” diye konuştu.

REKOR OY
Nur Gülşan teşkilat ziyaretlerinde yaptığı konuşmanın devamında: “Çalışmalarımızda vatandaşlarımızın neler beklediğini, neler istediğini çok iyi biliyoruz. Kendimizi ve partimizi ifade etmek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilkelerine sıkı sıkıya sarılmak ve ülkemizin 2023 seçimlerinden sonra şaha kalkışına şahitlik etmek için tüm partililerimizle birlikte AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oylarını en üst seviyeye çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

KAYBEDECEK VAKİT YOK
Nur Gülşan: “Teşkilatlarımıza yaptığımız ziyaretlerde teşkilatlarımızın bir bütün halinde olduğunu ve seçimden çok önce seçim çalışmalarına başladıklarını memnuniyetle görmüş bulunmaktayız. Biz de kendilerine elimizden geldiğinin daha da ötesinde yardım etmek için gayret sarf edeceğiz. İçinde bulunduğumuz şartlarda ülkemizin kaybedecek vakti yoktur hem AK Partimizin hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin geleceği adına seçimleri kazanması ve oylarını daha da yükseltmesi için vatandaşlarımızla istişare yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Haberler

Yusuf Alemdar projelerini açıkladı: Sakarya Yüzyılı başlıyor

Başkan Adayı Alemdar, Sakarya Gelişim Vizyonu Proje Tanıtım Toplantısı ile yeni dönem yatırım ve projelerini açıkladı. Alemdar, “Şehrimizin geleceğini,...

Bu Haberlere de Göz Atın