Cuma, Eylül 29, 2023

Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi: Kayseri Psikolog

Siyaset

Psikolog Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tam Türkçe karşılığı ‘’ruh bilimci’’ olan psikologlar, ruh bilimi yani bilimin psikoloji dalıyla uğraşan, bunu meslek edinen kişiye denir....

Beyan: Hava durumunu takip edin ve tek başına çalışmayın

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Araştırma Uygulama Hastanesi uzmanları, son dönemde mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarına karşı vatandaşları uyardı....

Kayseri psikolog Hasan ELALDI bireylerin psikolojik sağlıklarını korumak ve evlilik sorunlarını çözmek için profesyonel destek ve danışmanlık hizmetleri sunan uzmandır.

Perspektif psikolojik danışma merkezimiz 2009 yılında hizmetlerine başlamış olup, Kayserinin ilk Psikolojik Danışma Merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Hizmetlerine bünyesinde bulundurduğu Psikolojik Danışman, Test Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Oyun Terapisti, Hukuk Danışmanı (Avukat) ve Yardımcı Personel ile devam etmektedir.

Kayseri Uzman Klinik Psikolog Hasan ELALDI yönetiminde Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde aşağıda bulunan hizmetler, alanında uzman kadromuz tarafından kişiye veya kurumlara özel olarak hizmet sunmaktadır.

Kayseri Psikolog Evlilik Danışmanı

Çift terapisi Kayseri merkezli Perspektif çalışma merkezimizde çiftler arasındaki ilişkilerin karşılıklı saygı, anlayış ve huzurlu bir hale gelmesine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Evlilik danışmanı Hasan Elaldı çiftler arası iletişimi iyileştirme, sağlıklı bir iletişim ağı kurma ilişkinin huzurlu yürümesi için Kayserideki en önemli danışmandır. Çift terapisinde amaçlanan bu iletişimin onarılması karşılıklı olarak iyileştirmesine yöneliktir. Terapinin amacı çiftlerin mutlu ve huzurlu bir şekilde ilişkilerini sürdürmeleridir.

Kayseri Psikolog Merkezi

Kayseri Psikolog Merkezi Perspektif ekibi tarafından destek almak ve imkanlarımızdan yararlanabilmek için sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Psikolog Önerisi Hasan ELALDI

Kayseride psikolog seçiminde elbette internette arama yapmak danışanların yorumlarına bakmak ve tavsiye almak önemli.  Bu nedenle araştırma yaparken söz konusu uzmanın web sitesinden özgeçmiş ve mesleki bilgiler incelemesi yapabilirsiniz. Kayseri psikolog önerisi için Hasan ELALDI önerenler klinik psikolog merkezi Perspektif PDM web sitesini inceleyebilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

Son Haberler

Boşanma Avukatı Kayseri

Boşanma süreci oldukça karmaşık olabilir ve profesyonel bir avukatın rehberliği çok önemlidir. Boşanma Avukatı Kayseri olarak, yılların deneyimi ve...

Bu Haberlere de Göz Atın