Pazar, Ekim 1, 2023

Tropikal kelebek bahçesi ziyaretçilerine kapılarını açtı

Siyaset

Turizm kenti Kuşadası’nda plajlar misafirlerini bekliyor

Kuşadası Belediyesi, normalleşme süreci öncesi plajlarda tatilcilerin huzurlu ve güvenli bir ortamda denizin keyfini çıkarması için hazırlıklarını tamamladı. Belediye...

Pandemi tedbirleri kapsamında önlem olarak kapatılan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi normalleşme adımlarıyla birlikte kapılarını yeniden ziyaretçilerine açtı.


Selçuklu Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve şehrin sembol mekanlarından bir tanesi haline gelen Tropikal Kelebek Bahçesi normalleşme adımları kapsamında kapılarını ziyaretçilere açtı.

Ülke genelindeki normalleşme adımlarına adapte olarak 1 Haziran itibariyle hizmet vermeye başlayan Tropikal Kelebek Bahçesi Pazar günü hariç hafta içi 09:30-17:30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’nde ziyaretçiler pandemi tedbirlerine uygun olarak güvenli bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirebilecekler.

Son Haberler

Boşanma Avukatı Kayseri

Boşanma süreci oldukça karmaşık olabilir ve profesyonel bir avukatın rehberliği çok önemlidir. Boşanma Avukatı Kayseri olarak, yılların deneyimi ve...

Bu Haberlere de Göz Atın